Květináče a truhlíky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Květináče a truhlíky najdete produkty od 43 Kč až po 1925 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen 4 zahradní osvětlení s optickými vlákny a Magnet 3Pagen Solární lampa "Koťátko". Dobré recenze má Magnet 3Pagen Solární fontána s trpaslíky. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Solární osvětlení "Strom s motýly". Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Květináče a truhlíky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen Vliesový čepec "Kočka"

Nejen pro milovníky koček je tento vliesový čepec vtipnou a dekorativní ochranou do kruté zimy. S ním ochráníte stromkové růže a ostatní rostliny v květináči před nepřízní větru a počasí, jako je...

Magnet 3Pagen Zahradní hrábě

Ve shrabování listí a zahradních zbytků jsou tyto hrábě skutečně neporazitelné - na trávníku stejně jako na dlažbě. Jejich dlouhé hroty jsou obzvlášť flexibilní a tvárné. Vhodné na každou násadu....

Magnet 3Pagen Strelicie

Exotická "papouščí rostlina "Strelicie" se stane středobodem Vaší zahrady. Bývá až 150 cm vysoká a každého okouzlí svými výjimečnými květy v zářivé oranžové a modré.

Magnet 3Pagen 3 azalky do truhlíku

Aby mohly Vaše balkónové truhlíky kvést po celý rok, kupte si a "pěstujte" tyto azalky, které jsou nezaměnitelné od skutečných. Nevyžadují žádnou péči a budou po celý rok přitahovat pohledy sousedů.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: