Kuchyně

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Kuchyně najdete produkty od 7 Kč až po 39990 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen Forma na vafle "Srdce" a Magnet 3Pagen Otvírák na rybí konzervy Sharky. Dobré recenze má Magnet 3Pagen 10 potravinových poklopů "Růže". V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen 3 termo misky "Květy", bílá. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Kuchyně. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen Taška na lahve červená

Konečně vyhovující taška na lahve! Má 9 přihrádek, ve kterých můžete bezpečně a bez hluku přenášet i skleněné lahve. Velmi pevná, lze ji prát i velice úsporně složit. Ideální i na prázdné lahve.

Magnet 3Pagen 6 klipů s magnetem

S barevnými klipy zůstane pečivo, otevřené chipsy nebo káva déle čerstvé a křupavé. Klipy jsou opatřeny magnetem, a proto je můžete použít na lednici jako držák na nákupní seznamy, poznámky nebo...

Magnet 3Pagen Teploměr na pečení

Předpokladem pro výtečnou, šťavnatou vepřovou pečeni, křehké hovězí steaky nebo jehněčí kotlety je správná teplota při pečení. Tu nejlépe zkontrolujete teploměrem na pečení, který jednoduše...

Magnet 3Pagen Kráječ pečeně

S kráječem pečeně vezmete maso prostě do kleští a jednoduše krájíte souměrné plátky - aniž by se Vám smeklo. Díky systému svorek lze lopatky otočit a použít jako obracečku.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: