Hobby

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Hobby najdete produkty od 12 Kč až po 1925 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen Kabátek pro psa "Charlie" S a Magnet 3Pagen 3 svíčky s hudebním modulem. Dobré recenze má Orion 130559 Závěsná váha mincíř. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Ramínko nafukovací 2 ks. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Hobby. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Orion 130559 Závěsná váha mincíř

Závěsná ruční váha - mincíř je určena pro rychlé zvážení zavazadel před cestou, balíků před podáním, využijí ji i rybáři k převážení úlovku. Váživost 32 kg. Sklopené držadlo, háček na zavěšení....

Ramínko nafukovací 2 ks

Ramínko nafukovací oceníte především na vyprané mokré prádlo, které vyžaduje zvláštní péči - na ramínku uschne velmi rychle a bez vyvěšených boulí. Především pro jemné halenky a svetříky, saka a...

Magnet 3Pagen Dekorace "Zajíc"

Jaký roztomilý pár: velikonoční zajíc a jeho žena s heboučkým kožíškem a bílými pacičkami. Ti dva se extra elegantně oblékli, aby s Vámi oslavili Velikonoce. Nesou s sebou dokonce tulipány a mrkvičku.

Magnet 3Pagen Dekorace "Zaječice"

Jaký roztomilý pár: velikonoční zajíc a jeho žena s heboučkým kožíškem a bílými pacičkami. Ti dva se extra elegantně ustrojili, aby s Vámi oslavili Velikonoce. Nesou s sebou dokonce tulipány a...

Magnet 3Pagen 6 ptáčků

Jako barevná tečka na vánočním stromečku, k ozdobení dárkového balíčku, aranžmá atd. Tito ptáčci, jež vypadají jako praví, inspirují Vaši fantazii.

Magnet 3Pagen Santa Claus na komíně

Tady je důkaz: Santa Claus opravdu přichází komínem. Neúnavě vystoupá nahoru a zase dolů - za doprovodu oblíbené písně "Last Christmas" = "Loňské Vánoce." Báječný vtip! Ohromeny nebudou jenom děti.

Magnet 3Pagen Sada andělů

Toto magické trio andělů se zlatě zářivými křídly si nesmíte nechat uletět. 2 andílky zaplatíte a 3. z nich Vám s láskou darujeme. Užijete si s nimi mnoho legrace!

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: