Umyvadla a koupelnove baterie

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Umyvadla a koupelnove baterie najdete produkty od 129 Kč až po 3699 Kč. Mezi nejprodávanější patří Umyvadlo Denia a Sprchová Sada 3-dílná. Dobré recenze má Ruční Sprcha Aqua 2 Save. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Ruční Sprcha Napoli. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Umyvadla a koupelnove baterie. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Ruční Sprcha Aqua 2 Save

Šetríci ruční sprcha z chrómu,3-funkce nastavení s odolností vůči vodnýmu kamenu a skvrnam od vody, s funkcí šetření vody při mydlení, 2 různe sítka ušetří vodu až o 30-50% Š/V/H:3/16/0 cm

Umyvadlová Armatura Tokyo

Moderní hranatá páková umývadlová baterie, pochromovaná s keramickým těsnícím kotoučem včetně flexibilní kovové přípojní hadice a vyměnitelné kartuše.

Sprchová Sada Fresh -sb-

Sprchový set pozůstáva z: 8-nastavitelných funkcí sprchy, odolný vůči vodnímu kamenu, 70cm pochrómovaná kovová tyč s nastavitelným držákem. Včetne mydlenky. 1,5 m kovová sprchová hadice.

Umyvadlová Armatura Speed

Armatúra SPEED, materiál: bílý chróm, bílá barva, vysokotlaká armatura, flexibilní připojovací hadice, keramická kartuš, integrovaný regulátor proudu, včetně upevňovacího materiálu a tesnícich...