Sběratelské figurky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Sběratelské figurky najdete produkty od 109 Kč až po 1925 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen Detektor pohybu "Elza" a Magnet 3Pagen Slepička snášející vejce. Dobré recenze má Magnet 3Pagen Veverka "Filip". V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Veverka "Gustav". Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Sběratelské figurky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen Dekorace "Zajíc"

Jaký roztomilý pár: velikonoční zajíc a jeho žena s heboučkým kožíškem a bílými pacičkami. Ti dva se extra elegantně oblékli, aby s Vámi oslavili Velikonoce. Nesou s sebou dokonce tulipány a mrkvičku.

Magnet 3Pagen Dekorace "Zaječice"

Jaký roztomilý pár: velikonoční zajíc a jeho žena s heboučkým kožíškem a bílými pacičkami. Ti dva se extra elegantně ustrojili, aby s Vámi oslavili Velikonoce. Nesou s sebou dokonce tulipány a...

Magnet 3Pagen 6 ptáčků

Jako barevná tečka na vánočním stromečku, k ozdobení dárkového balíčku, aranžmá atd. Tito ptáčci, jež vypadají jako praví, inspirují Vaši fantazii.

Magnet 3Pagen Santa Claus na komíně

Tady je důkaz: Santa Claus opravdu přichází komínem. Neúnavě vystoupá nahoru a zase dolů - za doprovodu oblíbené písně "Last Christmas" = "Loňské Vánoce." Báječný vtip! Ohromeny nebudou jenom děti.

Magnet 3Pagen Sada andělů

Toto magické trio andělů se zlatě zářivými křídly si nesmíte nechat uletět. 2 andílky zaplatíte a 3. z nich Vám s láskou darujeme. Užijete si s nimi mnoho legrace!

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: