Párty a oslavy

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Párty a oslavy najdete produkty od 12 Kč až po 825 Kč. Mezi nejprodávanější patří Orion Špízová jehla na potraviny nerez 6ks a Pozvánky na párty HELLO KITTY. Dobré recenze má Magnet 3Pagen 2 dárkové tašky. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Otvírák lahví. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Párty a oslavy. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Pozvánky na párty HELLO KITTY

Party pozvánky 6 ks obálek s pozvánkou s dekorem Hello Kitty. Rozměr: 9,5 x 14,5 cm.Barva: Mix barevDekor: Hello KittyDélka (cm): 14,5Materiál: PapírPočet ks v sadě: 6Šířka (cm): 9,5Hmotnost netto...

Girlanda Happy Birthday Hello Kitty

Girlanda papírová Happy Birthday s dekorem Hello Kitty, délka 2,4 m.Barva: Mix barevDekor: Hello KittyDélka (cm): 240Materiál: PapírHmotnost netto (kg): 0,083Výška (cm): 19,5Základní / přepravní...

Magnet 3Pagen 2 dárkové tašky

Elegatní jako kabelky! Naše nové dárkové sáčky vypadají tak sofistikovaně a kvalitně. Komlikované balení je zbytečné. A šťastný příjemce se bude cítit obdarovaný hned dvakrát.

Magnet 3Pagen Hra Mikádo

Znovu mezi námi: naše staré dobré Mikádo! Na samém začátku vypadá složitě, rozmotat shluk tyčinek tak, aby se s žádnou jinou ležící tyčinkou nepohnulo. Člověk potřebuje pevnou ruku a cit v prstech....

Magnet 3Pagen Hra s kostkami "Kniffel"

Nepostradatelná sada pro všechny fanoušky hry v kostky: "Kniffel" je klasická kostková hra v prémiovém vydání! Kostky i poznámkový blok jsou mimořádně velké a stylový pohárek z kůže na míchání...

Magnet 3Pagen Hra Bingo

Bingo je nejslavnější loterijní hra s čísly, kuličkami a kartami. Výhra pro celou rodinu, zábava, napětí a mnoho hodin strávených společně. Obsah: bingo bubínek s odkládacím prostorem pro kuličky,...

Magnet 3Pagen LED sedací box

Dejte si nohy nahoru a užívejte si hvězdy! Tento polstrovaný noční modrý LED box je skutečným hitem - stolička, podnožka a skladovací box. Hvězdy na něm budou zářit stále.

Orion UH Maxi brčko s kloubem 50ks

Brčko nápojové s kloubkem MAXI, který dovolí zajímavé nastavení brčka. Vytvořte kreativní tvary brček dle vlastní fantazie. Vhodný doplněk na party, letní posezení s osvěžením. Materiál: plast. V...

Špejle hrocené 100 ks

Špejle hrocené - z jedné strany využijete v kuchyni při vaření a pečení, při výrobě dekorací s dětmiMateriál: lipové dřevo. V balení 100 ks. Rozměry: délka 25 cm, tloušťka 3 mm.

Pohár ŠAMPUS 6 ks

Odpadá tak riziko střepů z rozbitých sklenic. Opakované použití. Materiál: kvalitní plast. Sada 6 ks,různé barevné provedení. Rozměry: objem 0,2 l, průměr 5 cm, výška 21,5 cm.

Pohár na VÍNO 6 ks

Odpadá tak riziko střepů z rozbitých sklenic. Opakované použití. Materiál: kvalitní plast. Sada 6 ks, různé barvy.Rozměry: objem 0,3 l, průměr 7,5 cm, výška 17 cm.

Pohár na popcorn 1,2 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 1,2 l, průměr 12 cm, výška 15 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Pohár na popcorn 2 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 2 l, průměr 17 cm, výška 12,5 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Pohár na popcorn 3,4 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 3,4 l, průměr 19 cm, výška 17 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: