Novinky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Novinky najdete produkty od 69 Kč až po 2175 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen Odstraňovač jádřinců, nerez ocel a Magnet 3Pagen Povlčení na jednolůžko "Luční květy" 80x80cm a 135x200cm. Dobré recenze má Magnet 3Pagen Maska na spaní, lila. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Směs máslového pečiva 200g. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Novinky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen LED světlo, zelená

Nejen tam, kde chybí elektrické zásuvky, tyto dekorační stolní lampy jsou zářným příkladem úspory elektřiny.Také na nočním stolku se postarají o útulnou atmosféru. S 6 LED diodami a vypínačem.

Magnet 3Pagen Andílek s lucernou

Jaké by bylo letní nebo zimní osvětlení balkonu nebo terasy zahrady bez romantické lucerny? Tento anděl strážný se o nádhernou atmosféru večera postará tím nejkrásnějších způsobem.

Magnet 3Pagen Kráječ na melouny

Porcování melounu nebylo nikdy jednodušší. Stačí jeden tah a máte 12 stejných dílů melounu na Vaše letní osvěžení! Velký průměr 30,5 cm. Materiál: plast, nože z kvalitní nerezové oceli.

Magnet 3Pagen Šplhající Santa Claus

Náš vánoční mužík míří opravdu vysoko. Spolu se svým ruksakem leze po řetízku nahoru a dolů, doprovázen veselými tóny melodie "Rolničky, rolničky". Působí báječně, pokud visí v okně nebo volně v...

Magnet 3Pagen 6 květů - klipy

Na vánoční stromeček, adventní věnec nebo jako výzdoba slavnostní tabule. Tyto nádherné květy Vás přivedou na ty nejkrásnější dekorační nápady. Jednoduché přichycení pomocí klipu.

Magnet 3Pagen 2 dárkové tašky zlatá

Elegantní jako kabelky od světových návrhářů! Noblesně a velmi kvalitně vypadají tyto naše nové dárkové taštičky. Složité balení dárků je již minulostí. A příjemce se bude cítit obdarovaný hned...

Magnet 3Pagen Vánoční vlak

Nyní přijíždí náš vánoční vlak jako kompletní set: 1 lokomotiva s reflektorem a 3 vagónky. K tomu obdržíte 27 rovných a půlkruhových kolejnic, stromy, vývěsní tabule - a spousta zábavy.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: