Letní hity

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Letní hity najdete produkty od 109 Kč až po 689 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen LED světlo, zelená a Magnet 3Pagen Solární kvetoucí keř. Dobré recenze má Magnet 3Pagen LED věnec "Motýli". V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Kytice hortenzie, bílá. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Letní hity. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen LED světlo, zelená

Nejen tam, kde chybí elektrické zásuvky, tyto dekorační stolní lampy jsou zářným příkladem úspory elektřiny.Také na nočním stolku se postarají o útulnou atmosféru. S 6 LED diodami a vypínačem.

Magnet 3Pagen Andílek s lucernou

Jaké by bylo letní nebo zimní osvětlení balkonu nebo terasy zahrady bez romantické lucerny? Tento anděl strážný se o nádhernou atmosféru večera postará tím nejkrásnějších způsobem.

Magnet 3Pagen Kráječ na melouny

Porcování melounu nebylo nikdy jednodušší. Stačí jeden tah a máte 12 stejných dílů melounu na Vaše letní osvěžení! Velký průměr 30,5 cm. Materiál: plast, nože z kvalitní nerezové oceli.