Korekční a lepící prostředky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Korekční a lepící prostředky najdete produkty od 79 Kč až po 1099 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen 8 izolačních pásek a Magnet 3Pagen Skládací pilka. Dobré recenze má Magnet 3Pagen 2 háky na dveře. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen Oboustranná lepicí páska. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Korekční a lepící prostředky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen Skládací pilka

Tato univerzální skládací pilka bude Vaší celoživotní investicí. Ocelově tvrdá čepel je vždy zárukou přesného a bezpečného řezu. Při běžném používání není broušení nutné! Pro řezání kovu, dřeva,...

Magnet 3Pagen 2 těsnicí pásky, 6 m

Snižte vaše náklady za vytápění! Těsnicí pásky s E-profilem izolují okna a dveře optimálně proti chladu, průvanu, prachu a hluku. Snadné připevnění, odolné proti vlhkosti, ozónu a UV záření.

Magnet 3Pagen Organizér na dveře

Tento organizér se 3 přihrádkami Vám hned poskytne více místa. Jednoduše zavěste na dveře nebo skříň - díky možnosti propojení můžete zavěsit dva nebo více pod sebe. 2 stabilní háky z ušlechtilé...

Magnet 3Pagen 2stupňové schůdky

Než přinesete žebřík, jsou schůdky již připraveny k použití. Se dvěma velkými schůdky s protiskluzovými plochami. Nohy jsou velmi pevné a stabilní. Skládací a prostorově úsporné.

Magnet 3Pagen 3 zázračné knoflíky

Pokud je Vám pas příliš těsný, stačí na stávající knoflík pomocí pružného očka navléci tento kouzelný knoflík. Vypadá velice dobře, nic v pase neškrtí a navíc si ušetříte peníze za nový šatník.