Jednorázové nádobí

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Jednorázové nádobí najdete produkty od 12 Kč až po 99 Kč. Mezi nejprodávanější patří Orion UH Maxi brčko s kloubem 50ks a Špejle hrocené 100 ks. Dobré recenze má Jehla grilovaci kuch.10cm/10ks. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Pohár plastový ŠAMPUS 6 ks. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Jednorázové nádobí. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Orion UH Maxi brčko s kloubem 50ks

Brčko nápojové s kloubkem MAXI, který dovolí zajímavé nastavení brčka. Vytvořte kreativní tvary brček dle vlastní fantazie. Vhodný doplněk na party, letní posezení s osvěžením. Materiál: plast. V...

Špejle hrocené 100 ks

Špejle hrocené - z jedné strany využijete v kuchyni při vaření a pečení, při výrobě dekorací s dětmiMateriál: lipové dřevo. V balení 100 ks. Rozměry: délka 25 cm, tloušťka 3 mm.

Pohár ŠAMPUS 6 ks

Odpadá tak riziko střepů z rozbitých sklenic. Opakované použití. Materiál: kvalitní plast. Sada 6 ks,různé barevné provedení. Rozměry: objem 0,2 l, průměr 5 cm, výška 21,5 cm.

Pohár na VÍNO 6 ks

Odpadá tak riziko střepů z rozbitých sklenic. Opakované použití. Materiál: kvalitní plast. Sada 6 ks, různé barvy.Rozměry: objem 0,3 l, průměr 7,5 cm, výška 17 cm.

Pohár na popcorn 1,2 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 1,2 l, průměr 12 cm, výška 15 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Pohár na popcorn 2 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 2 l, průměr 17 cm, výška 12,5 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Pohár na popcorn 3,4 l

Každý z diváků dostane svoji porci. Materiál: plast, různé dekory. Rozměry: objem 3,4 l, průměr 19 cm, výška 17 cm. Není vhodný do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

BANQUET Party frkačky My Party 6ks

Party frkačky MY PARTY, 6 ks v sadě, velikost 13,5 cm. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.Délka (cm): 13,5Materiál: PapírPočet ks v sadě: 6Základní / přepravní...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: