Drátěnky a houbičky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Drátěnky a houbičky najdete produkty od 18 Kč až po 369 Kč. Mezi nejprodávanější patří Houba na nádobí 10 ks a Orion Škrabka na sklokeramickou desku. Dobré recenze má Orion Kartáč na lahve s houbou 41 cm. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Kartáč na karafu FLEXI 44 cm. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Drátěnky a houbičky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Houba na nádobí 10 ks

S vrstvou na odstranění přichycených nečistot. Díky malým rozměrům se dostane i k nečistotám v záhybech. Důkladně, ale jemně odstraňuje hrubé nečistoty. Barevný mix. Rozměry: 8,5 x 5,5 x 3 cm.

Orion Kartáč na lahve 27cm pr.1,5cm

Kartáč na lahve Vám pomůže při čištění lahví s úzkým hrdlem, využijete ji také například na čištění vylévacích otvorů čajových konvic, zkumavek, dětských lahví. Materiál: kov, plast. Díky tomu, že...

Vložka dřezová 27,5x25,5 cm

Vložka do dřezu ochrání jeho povrch před poškrábáním a nádobí před poškozením. Zmírní rozstřikování vody a usnadní její odtok do odpadu. Assort barev. Materiál: plast. Rozměry: 27,5x25,5 cm.

Vložka dřezová pr. 31 cm

Vložka do dřezu ochrání jeho povrch před poškrábáním a nádobí před poškozením. Zmírní rozstřikování vody a usnadní její odtok do odpadu. Assort barev. Materiál: plast. Rozměry: pr. 31 cm.

Vložka dřezová 30x30 cm

Vložka do dřezu ochrání jeho povrch před poškrábáním a nádobí před poškozením. Zmírní rozstřikování vody a usnadní její odtok do odpadu. Assort barev. Materiál: plast. Rozměry: 30x30 cm.

BANQUET Tyč závěsná VARIELLA 60 cm

Závěsná tyč VARIELLA 60 cm, je vyrobená z pochromovaného ocelového drátu. Výrobek z kolekce závěsného drátěného programu Vám umožní mít vše na očích a při ruce.Hloubka (cm): 60Materiál: OcelPrůměr...