Autokosmetika

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Autokosmetika najdete produkty od 55 Kč až po 1375 Kč. Mezi nejprodávanější patří Magnet 3Pagen Panoramatické zpětné zrcátko a Magnet 3Pagen 4 chrániče dveří auta. Dobré recenze má Magnet 3Pagen 3 čističe štěrbin z mikrovlákna. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Magnet 3Pagen 2 spony na bezpečnostní pás. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Autokosmetika. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Magnet 3Pagen 4 chrániče dveří auta

Tyto reflexní chrániče zabrání poškrábání Vašich dveří od auta během jejich otevírání např. nárazem o zeď nebo o sousední vozidlo. Navíc jsou otevřené dveře lépe viditelné pro ostatní účastníky...

Magnet 3Pagen Termo nouzová deka

Nouzová deka patří do každého auta - pro všechny situace a nenadálé případy! Chrání před vlhkostí, chladem a teplem a je také při dlouhých dopravních zácpách spolehlivým zdrojem tepla.

Magnet 3Pagen Otočný podsedák

Usnadní jakékoliv vstávání ze židle, křesla nebo autosedačky. Velmi užitečný při problémech zad, nohou nebo kyčlí. Polstrovaný sedák se otáčí o 360° a pomůže Vám při vstávání nebo vysedání z auta.

Magnet 3Pagen Otočný polštář 3 v 1

Díky vypolstrovanému otočnému polštáři se Vaše autosedačka promění v pohodlnou otočnou židli, která Vám usnadní nastupování a vystupování z vozu. Nyní nově se 3 potahy do každého počasí: v létě...

Magnet 3Pagen Kartáček na ráfky

Jak čistíte své ráfky? Nejlépe to půjde s tímto speciálním extra dlouhým kartáčkem, který důkladně čistí i těžko dostupná místa. Bez větší námahy a křečovitého vykrucování.